Survivor şampiyonu Turabi sosyal medya hesabından Saygid Guseyn'e destek verdi!

Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran sosyal medya hesabi instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla Saygid Guseyn'e destek istedi. Turabi, Türkiye'yi ONE Championship'te temsil eden Saygid Guseyn'e destek olunması gerektiğini belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2021 11:02
Değiştirme Tarihi: 03.12.2021 11:12

Survivor'da şampiyon olan ve Turbo Turabi olarak hafızalarda derin yer edinen Turabi Çamkıran sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye'ye ONE Championship temsil eden Saygid Guseyn'e destek istedi. 

Turabi Çamkıran yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi. 

Son yıllardır Tükiye adına Asya'nın en büyük organizasyonu olan ONE Championship'te dünyanın en iyilerine karşı dövüşen bir kardeşimizle tanıştırmak istiyorum sizleri. Saygid Guseyn... 3 Aralık'ta Türkiye saati ile 15.00'da maçı var. Ve kemere kadar yükseldi. Her maç öncesi kardeşimşe görüşürüz moral için ama bu gün morali çok bozuktu! Nedeni sorduğumda; "Basın toplantısında bana, Sen Türkiye adına yarışıyorsun ama neden sosyal medya veya stadyumlarda Türklerden sana destek göremiyoruz" diye sorduklarında cevap veremedim. Ona canım çok sıkkın" diye anlatmaya başladı.Gerçekten de binlerce insanın doldurduğu stadyumlarda organizasyonun olduğu şehirdeki bilboardlarda sosyal medya ve asyanın spor kanallarında Türkiya bayrağını dalgalandırıyor kardeşim ama hiç bir yerde bilinmiyor bile. Ne bir haber sayfasında ne bir sosyal medya hesaplarımızda. Keşke benim paylaştığım kız resimlerine ayıracağınız zamanı, paylaşımları, yazıları veya haberleri bu kardeşime de yapsanız. Adını bile duymadığımız, bilmediğimiz kişilerin, diğer adını, sanını, kim olduğunu bilmediğimiz kişilere ne demiş diye yaptığınız paylaşımlar veya haberlerden birer tane bu ve kardeşim gibi bizi temsil eden kişilere de yapsanız. En azından benden gören sporcu kadeşlerim 24 saat sonra silinecek hikayelerinde paylaşıp destek olsun. " 

İlgili Sayfalar: Spor