Survivor Sabriye Şengül, kafes dövüşünde rakibine 32 saniye dayanabildi, ardından bu açıklamayı yaptı

Survivor Sabriye Şengül, kafes dövüşünde rakibine 32 saniye dayanabildi, ardından bu açıklamayı yaptı
Yayınlanma Tarihi: 24.11.2019 10:56 | Değiştirme Tarihi: 26.11.2019 11:45

Eski Survivor yarışmacısı Sabriye Şengül, ilk defa çıktığı kafes dövüşünde Hollandalı rakibine yenildi. Şengül karşılaşma sonrası sosyal medya hesabından "Sinirime ve hırsıma yenik düştüm" paylaşımıyla takipçilerinden özür diledi.

Kafes dövüşünde Türkiye'yi ilk kez temsil edecek olan kadın boksör ve MMA sporcusu Sabriye Şengül, İngiltere'de dün akşam düzenlenen Bellator Londra kafes maçına çıktı. Survivor yarışmasıyla tanınan milli sporcu, rakibine sadece 32 saniye dayanabildi ve nakavt oldu.

MAÇ SONRASI OLAY ÇIKTI

Hollandalı dövüşçü Denise Kielholtz, Sabriye'yi kısa süre içinde mağlup ederken maç sonrasında olay çıktı.Türk dövüşçümüz, maçın ardından 'Kickboks demiştik kickboks! MMA değil!' diye rakibine bağırdı.

"BENİ MAÇA DAVET ETTİ"

Sabriye, maç öncesinde "Strestliyim ve rakibime biraz sinirliyim. Biz onunla kick boks maçı yapacaktık. Kick boks maçını kabul etmedi. MMA maçından sonra benim zayıf yönümü bilerek beni maça davet etti. Ben de kabul ettim. Bu maçtan sonra onunla kick boks yapacağız. Kendime güveniyorum" demişti.

"HIRSIMA YENİK DÜŞTÜM"

İlk maçından yenilgiyle dönen Sabriye Instagram hesabından "Antrenörlerimle 1 aydır savunma çalıştığımız halde gereken taktiği yapamadım çünkü sinirime ve hırsıma yenik düştüm. Asla heyecanlı değildim. Türk halkından ve antrenörlerimden özür diliyoruç Hiçbirşey bitmedi bu daha başlangıç" paylaşımını yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.