Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Süper Lig'in yıldızına şok haber

Kardemir Karabükspor'un yıldız ismi Abdou Razack Traore’nin Fildişi Sahilleri’nde bulunan 1 yaşındaki oğlu yaşamını yitirdi.

02.12.2016 11:46

Kardemir Karabüksporlu futbolcu Abdou Razack Traore’nin Fildişi Sahilleri’nde yaşayan 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems Traore, evlerinin önündeki havuza düşüp boğularak hayatını kaybetti.

3 çocuğundan en küçüğü olan Mikael Chems Traore, Fildişi Sahilleri’nde bulunan evin havuzuna düştü. Bakıcısının fark ederek havuzdan çıkarttığı Mikael Chems’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Üzücü haberi Karabük’te alan Traore, ülkesine gitmek için yola çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kardemir Karabükspor Asbaşkanı Tolga Gül, üzücü haberi akşam saatlerinde aldıklarını söyledi. Traore’nin üzüntüsünü paylaşmak için sürekli yanında olduklarını söyleyen Gül, "Mikael Chems’ın havuzda boğularak hayatını kaybetmesi bizleri derinden etkiledi. Başta oyuncumuz, eşi ve ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz" dedi.

Kardemir Karabükspor’un resmi internet sitesinden yayınlanan başsağlığı mesajında, "Futbolcumuz Abdou Razack Traore’nin Fildişi Sahilleri’nde bulunan 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems’in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Futbolcumuz Abdou Razack Traore başta olmak üzere eşi ve ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz" denildi.

Yorumlar | 0
üye profil