Süper Lig'in ertelenmesinden sonra Rıdvan Dilmen'den flaş iddia geldi...

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, koronavirüs tehlikesi nedeniyle Süper Lig dahil bütün spor liglerinin ertelendiğini açıklamıştı. Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in ertelenmesini değerlendirdi ve çarpıcı yorumlarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2020 21:22
Değiştirme Tarihi: 20.03.2020 00:31
Süper Lig'in ertelenmesinden sonra Rıdvan Dilmen'den flaş iddia geldi...

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun ligleri erteleme açıklamasından sonra Süper Lig ile soru işaretleri belirdi. Süper Lig'in ertelenme kararı çıkması üzerinden Rıdvan Dilmen'den flaş bir iddia geldi. Bazı kulüplerin liglerin devam etmesi gerektiğini savunduğunu söyleyen Dilmen, "Nihat Bey ile dün konuşma imkanım olmuştu. Düne kadar kulüplerimizin bir bölümü oynamak istiyormuş, alt ligde de 6-7 kulüp oynamak istiyormuş" dedi.

Dilmen sözlerini "Benim aklıma gelen acaba bir süre sonra bir playoff sistemi gelebilir mi. Bunun için de iyi bir çalışma yapılması lazım. Küme düşmenin de kaldırılması lazım. Gelecekte ne olur bilemiyorum. Bunu mutlaka futbolu yöneten insanların ve futbolun içindeki bütün  teknik direktör ve oyuncuların fikirleri alınmalıdır." ifadeleriyle tamamladı.