Süper Lig ekibinde koronavirüs şoku! Hatayspor-Erzurumspor maçı iptal edildi

Son dakika haberine göre Süper Lig'in 5. haftasında B.B. Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek olan Atakaş Hatayspor'da koronavirüs şoku yaşanıyor. Yapılan koronavirüs testleri sonucunda 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve kulüpteki bir personelin sonucunun pozitif çıktığı belirtildi. Hatayspor'da toplam vaka sayısının 17 olması üzerine Türkiye Futbol Federasyonu, Hatayspor-BB Erzurumspor maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 19:32
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 19:32
Süper Lig ekibinde koronavirüs şoku! Hatayspor-Erzurumspor maçı iptal edildi

Son dakika haberine göre, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, futbol müsabakalarını da etkilemeye devam ediyor. Atakaş Hataysapor'da 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve bir kulüp personelinin daha Kovid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Hatayspordan konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bu sabah yapılan COVID-19 testlerinde, 6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzun, Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan’ın ve bir kulüp personelimizin COVID-19 testi pozitif çıkmış olup, toplamda 17 futbolcumuzda COVID-19 virüsüne rastlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

ERZURUMSPOR-HATAYSPOR MAÇI İPTAL EDİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu, Hatayspor-BB Erzurumspor maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Süper Lig'de 5. hafta oynanması beklenen Atakaş Hatayspor - BB Erzurumspor maçı ileri bir tarihe ertelendi.

Etiketler: hatayspor