Süper Lig'de flaş istifa... 'Bilgim ve onayım dışında' diyerek görevinden ayrıldı

Süper Lig'de 2020-2021 sezonu henüz başlamışken son dakika istifa kararı geldi. Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 'Onayım ve bilgim dışında transfer yapıldı' diyerek görevinden istifa etti. 

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 12:14
Değiştirme Tarihi: 12.09.2020 12:14
Süper Lig'de flaş istifa... 'Bilgim ve onayım dışında' diyerek görevinden ayrıldı

13 Şubat 2020 tarihinde göreve getirilen 51 yaşındaki Bülent Korkmaz, İttifak Holding Konyaspor'dan ayrıldığını açıkladı. İstifa kararıyla ilgili sert bir açıklama yapan Bülent Korkmaz, takımın en büyük sıkıntı yaşadığı mevki olan santrfora, kendi bilgisi ve onayı dışında transferin gerçekleştiğini söyledi.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla ayrılığını duyuran tecrübeli çalıştırıcı şu ifadeleri kullandı:

‘ONAYIM VE BİLGİM DIŞINDA TRANSFERİN GERÇEKLEŞMESİ…’
“Ben hayatım boyunca kazandığım her şeyi mücadele ederek, savaşarak ve tırnaklarımla kazıyarak elde ettim. Benim karakterimde hiçbir zaman mücadeleden ve zorluklardan kaçmak yoktur. Eğer ben geçen sene içimizden birileri dahil bu takımın kümeye düştü dediği dönemde, haklı birçok mazaret ve sebebim olmasına rağmen yaşanan o sıkıntılı dönemde fırtınalı ortamda gemiyi terk etmediysem, gemiyi limana sağ salim yanaştırdıktan sonra şu an görevimi bırakmamın birçok sebebi var. Bunları da Konyaspor Kulübü Başkanı Sn. Hilmi Kulluk’la paylaştım. Ama bu sebeplerimden en önemlisi bugüne kadar yapılan transferlerimizi birlikte karar vererek Ibrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adil Demirdağ transferlerini gerçekleştirdik..

En önemli ve geçen yıl en büyük sıkıntı yaşadığımız mevki olan santrfor transferinde onayım ve bilgim dışında transferin gerçekleşmesidir.

Başta oyuncu kardeşlerim olmak üzere, taraftara ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Konyaspor camiasına yürekten başarılar dilerim.”
 

Etiketler: Bülent Ersoy