Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Stoch'un kredisi tam

Stoch'un kredisi tam

Slovak oyuncunun dönüşü muhteşem oldu. Advocaat’ın, 2010’da Twente’de yakından takip ettiği Stoch kredisini daha da artırıp göz doldurdu.

20.08.2016 05:24

CELAL UMUT EREN
Grasshopper maçının en ilgi çeken tarafı Miroslav Stoch’un geri dönüşü oldu. Rakip filelere gönderdiği 2 şık golle geceye damgasını vuran Stoch, Dick Advocaat’ın güvenini boşa çıkarmadı.

2010’da Twente forması giyerken şampiyonluk kazanan ve yıldızını parlatan Slovak ismin kredisi daha da arttı. 27 yaşındaki oyuncuyu gelir gelmez tanıdığı futbolcular arasına alan Advocaat, ilk maçından sonra da iyi izlenimler edinerek rahatladı.

3 sezondur sürekli kiralık olarak farklı kulüplerde dolaşan tecrübeli futbolcu, uzun bir aradan sonra formasını garanti altına almış oldu. Grasshopper maçı sonrası performansıyla ilgili kişisel sitesine değerlendirmesini yazan Stoch, Fenerbahçe’yi çok sevdiğini anlattı.

Yıldız oyuncu görüşlerini şöyle dile getirdi: “Harika bir geceydi. Takımımın performansından ve sonuçtan dolayı mutluyum. Biliyoruz ki büyük bir başlangıç bizi bekliyor. Her iyi sonuç güvenimizi artırıyor. Tıpkı eski günlerdeki gibi mutluyum. Bu kulübü ve taraftarları çok seviyorum.”

Öte yandan, Slovak basını da Miroslav Stoch’un gollerini ve performansını övgüyle haber yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil