Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Stoch isyan etti! 'Tesislere ilk ben geliyorum ama...'

Stoch isyan etti! "Tesislere ilk ben geliyorum ama..."

Miroslav Stoch hem karşılaşmayı değerlendirdi, hem de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

19.02.2017 20:02

Fenerbahçe'de uzun süre formasından uzak kalan ve Kasımpaşa maçın ilk 11'de başlayan Miroslav Stoch maç sonu üstü kapalı da olsa teknik direktörü Advocaat'ı eleştirdi. Çok çalıştığını, hatta tesislere bile ilk kendisinin geldiğini belirten Slovak oyuncu, "Hakkınızı alamadığınızı düşünebilirsiniz. Futbolda bunlar var ama bana çok fazla olduğunu düşünüyorum" dedi.

Çok daha fazla süre alması gerektiğini belirten Stoch şunları söyledi:

"Bu krizden çıkmalıyız"

Skordan dolayı çok üzgün ve hayal kırıklığına uğramış durumdayız. Bir kez daha puan kaybettik. Takım halinde zor bir durumdayız. Herkes takımın bulunduğu durumun farkında. Bir an önce bu durumun içinden çıkmamız lazım. Bunu nasıl yaparız bilmiyorum. Bir an önce tepki vermeliyiz. Bu takım çok kaliteli ve tecrübeli oyunculardan kurulu.. Bu krizden çıkabilmeliyiz.

"Çok çalışıyorum, tesislere ilk ben geliyorum ama..."

Antrenmanlarda her şeyi deniyorum. Tüm gayretimle çok çalışıyorum. Tesislere ilk ben geliyorum. Fitness salonuna gidiyorum. Bazen çok üzülüyorum. Bu tür şeyler futbolda olur ama bana daha fazla oluyor diye düşünüyorum. Taraftarlar beni hayata bağlıyor, onun için burayı seviyorum. Tabii ki gelecek neler getirir bunu bilemeyiz..

Yorumlar | 0
üye profil