Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sterling tek arzusunu açıkladı!

Sterling tek arzusunu açıkladı!

Transfer söylentilerinin liste başı isimlerinden olan Liverpool'lu Raheem Sterling, İngiliz basınına önemli açıklamalarda bulundu.

13.04.2015 20:05

Transfer söylentilerinin liste başı isimlerinden olanLiverpool'lu Raheem Sterling, İngiliz basınına önemli açıklamalarda bulundu.

En büyük arzusunun Liverpool taraftar grubu olan Kop'un yaptığı bestelerde kendine ait bir yer bulmak olduğunu ifade eden genç yıldız, "Arzum, Kop'ta kendimi bestemi yaratmak. Luis Suarez, Steven Gerrard ve Philippe Coutinho'ya söylenenler gibi. Kalabalık sizin adınızı söylüyorsa, daha önemlisi yok" ifadelerini kullandı.

Queens Park Rangers alt yapısında yetişen ve ve 15 yaşında Liverpool genç takımına transfer olan Sterling, o günleri ise "15 yaşımda Liverpool genç takımına imza attığımda büyülendiğimi itiraf etmeliyim. Gerrard'ı ilk gördüğümde gerçek olmadığını düşünmüştüm. İnanamadım. Anfield'a ilk geldiğimde stadı ve antrenman sahalarını ilk kez gördüğümde kendi kendime, 'İmza atmadan hiç biryere gitmiyorum' dedim" sözleriyle aktardı.

Liverpool yönetimi, Raheem Sterling'e yeni bir sözleşme önerdi ve genç yıldıza haftalık 135 bin euroluk bir teklifte bulundu. Sterling, ise kulübüyle sezon sonunda görüşmek istediğini belirtti.

Real Madrid ve Arsenal'in transfer etmek istediği 20 yaşındaki Raheem Sterling'in kulübüyle 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yorumlar | 0
üye profil