Stefan Kuntz'dan play-off'taki kurayla ilgili flaş yorum: En zor yoldayız

A Milli Takımımızın Dünya Kupası Elemeleri Play off turu yarı final maçındaki rakibi, Cristiano Ronaldolu, Bruno Fernandesli Portekiz oldu. Türkiye A Milli Teknik Direktörü Stefan Kuntz, kura ile ilgili 'En zor yoldayız' ifadelerini kullandı. Türkiye, Portekiz'i elemesi halinde İtalya-Kuzey Makedonya galibiyle karşılaşacak. 

Yayınlanma Tarihi: 26.11.2021 21:12
Değiştirme Tarihi: 26.11.2021 21:12
Stefan Kuntz'dan play-off'taki kurayla ilgili flaş yorum: En zor yoldayız

A Milli Takımımızın Teknik Direktörü Sterfan Kuntz, Dünya Kupası play-off'unda Portekiz ile eşleşmemiz hakkında açıklamalarda bulundu.

İŞTE STEFAN KUNTZ'UN AÇIKLAMALARI

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turunda zor bir kura çektiklerini ancak takımına güvendiğini söyledi.

Kuntz, İsviçre'nin Zürih kentindeki FIFA merkezinde gerçekleştirilen 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı final kura çekimine çevrim içi bağlantıyla katıldı.

"EN ZORLU YOLDAYIZ"

Kura çekiminin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Alman teknik adam, "En zor yol C Yolu'ydu, biz de oradayız. Ancak göreve başladığımdan bu yana gördüklerim bana büyük bir umut veriyor. Buraya kadar geldik, bundan sonra da neler yapabileceğimizi hep beraber göreceğiz." ifadelerini kullandı.

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalinde Portekiz ile eşleşti. Milliler, Portekiz'i elemesi halinde 2022 FIFA Dünya Kupası'na katılabilmek için İtalya-Kuzey Makedonya eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.
 

İlgili Sayfalar: Spor