Spor Toto All-Star 2017'de kadrolar açıklandı!

Spor Toto All-Star 2017'de kadrolar açıklandı!

Asya ve Avrupa karmalarında yer alacak oyuncular basketbolseverlerin oylarıyla belirlenen Spor Toto All-Star 2017'nin kadroları açıklandı.

15 Ocak Pazar günü oynanacak Spor Toto All-Star 2017'nin kadroları açıklandı.

Basketbolseverlerin oylarıyla belirlenen All-Star kadrolarında en çok oyu Asya Karmasında görev alacak Banvit guardı Jordan Theodore aldı. 30 bin 727 oy alan Theodore, en yakın rakibine 7 bin 98 oy fark attı.

İşte nefes kesecek organizasyondaki kadrolar;

ASYA KARMASI
İlk Beş:
Jordan Theodore (Banvit) (30.727 oy)

Kostas Sloukas (Fenerbahçe) (23.629 oy)

DeJuan Summers (P.Karşıyaka) (22.710 oy)

Bogdan Bogdanovic (Fenerbahçe) (16.994 oy)

Ekpe Udoh (Fenerbahçe) (27.273 oy)

Yedekler:
1- Barış Ermiş (TOFAŞ) (7.075 oy)

2- Mateusz Ponitka (P.Karşıyaka) (1.125 oy)

3- Furkan Korkmaz (Banvit) (4.767 oy)

4- Shaquielle Mckissic (M.Uşak) (11.482 oy)

5- Julian Wright (Trabzonspor) (4.799 oy)

6- Okben Ulubay (Yeşilgiresun) (12.498 oy)

7- Davon Jefferson (Gaziantep) (408 oy)

Baş Antrenör: Orhun Ene

AVRUPA KARMASI
İlk Beş:
Sinan Güler (Galatasaray OB) (22.788 oy)

Thomas Heurtel (Anadolu Efes) (21.438 oy)

Cedi Osman (Anadolu Efes) (23.727 oy)

Will Clyburn (Darüşşafaka Doğuş) (22.965 oy)

Vladimir Stimac (Beşiktaş SJ) (22.885 oy)

Yedekler:
1. Brad Wanamaker (Darüşşafaka Doğuş) (16.965 oy)

2. Kenny Hayes (Dİ Büyükçekmece) (11.639 oy)

3. Jaka Klobucar (İstanbul BBSK) (260 oy)

4. Austin Daye (Galatasaray OB) (11.710 oy)

5. Earl Clark (Beşiktaş SJ) (8.577 oy)

6. Bryant Dunston (Anadolu Efes) (11.047 oy)

7. Semih Erden (Darüşşafaka Doğuş) (5.829 oy)

Baş Antrenör: Velimir Perasovic

LEASEPLAN YETENEK YARIŞMASI
Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan)

Berk Uğurlu (Fenerbahçe)

Alp Karahan (Pınar Karşıyaka)

Can Korkmaz (Galatasaray Odeabank)

Yiğit Arslan (TOFAŞ)

Doğuş Özdemiroğlu (Yeşilgiresun Belediyespor)

ING BANK 3 SAYI YARIŞMASI
Birkan Batuk (Darüşşafaka Doğuş)

Michael Thompson (Beşiktaş Sompo Japan)

Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe)

Sean Armand (İstanbul BBSK)

Marcus Denmon (Gaziantep Basketbol)

Vasilije Micic (TOFAŞ)

METLIFE SMAÇ YARIŞMASI
Tyler Honeycutt (Anadolu Efes)

Furkan Korkmaz (Banvit)

Josh Owens (Pınar Karşıyaka)

Stefan Moody (Trabzonspor Medical Park)

Osiris Eldridge (Demir İnşaat Büyükçekmece)

Jan Vesely (Fenerbahçe)

Görüntülenme : 215 Yayınlanma Tarihi: 10/01/2017 15:41:12

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin