Moussa Sow dikkat çekti!

Fenerbahçe'nin Senegalli futbolcusu Moussa Sow, Balıkesirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2015 12:36
Değiştirme Tarihi: 03.05.2015 12:36
Moussa Sow dikkat çekti!

Balıkesirspor ağlarını iki kez havalandıran ve 13 gole ulaşan Moussa Sow, alınan galibiyete rağmen yaptıkları hatalara dikkat çekti.

Senegalli yıldız, “Bu (dün) akşam güzel şeyler de oldu, kötü şeyler de... İlk yarı biraz kendi formumuzda oynayamadık ve rahat bir oyun sergiledik. Rakibimiz de 3 gol bulmayı başardı. Önümüzdeki 5 maç için bizim adımıza ders niteliğinde oldu. Bu maçın ilk yarısındaki hataları yaparsak şampiyonluk bizden uzaklaşacaktır” dedi.

Sow, “Maçın başında rakibe karşı bir saygı eksikliği vardı belki de. Onlardan da böyle bir perfomans beklemiyorduk. Onlar her şeylerini ortaya koydular ve böyle bir durum ortaya çıktı. Önümüzdeki haftalarda çok dikkatli olmalıyız. Hiçbir şekilde kayıp lüksümüz yok. Umarım yaptığımız hataları yapmayız. Bu takım şampiyon olmayı gerçekten çok istiyor. Umarım bu başarıya hep birlikte ulaşırız” ifadelerini kullandı.

43 gol

Moussa Sow son 3 sezonda 43 gole ulaştı. 2012-13 sezonunda 31 maçta 15 gol atan Senegalli, geçen sezon 30 maçta 15 gol kaydetmişti. Moussa Sow bu sezon da 28 maçta 13 gole imza attı.