Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İşte Sow'un yeni takımı! Atromitos maçından sonra...

F.Bahçe'nin Senegalli yıldızının, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al-Ain takımına transfer olması kesinlik kazandı. Bugün oynanacak Atromitos maçı sonrası bu transferin açıklanması bekleniyor.

20.08.2015 13:15

Sarı-lacivertliler Senegalli yıldızı Moussa Sow'u Birleşik Arap Emirlikleri'nden Al-Ain takımına gönderiyor. Uzun bir süreden beri yapılan görüşmelerin ardından iki ekip arasındaki temasların tamamlandığı ve Sow'un bundan sonra Al- Ain forması giyeceği öğrenildi. Ancak Sow için ödenecek ücret konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Fenerbahçe'de forma giyen Nijeryalı yıldız Emenike de daha önce Birleşik Arap Emirlikleri temsilcisi Al-Ain'e kiralık olarak gönderilmişti. 

Emenike ile buluşuyor 

İkili kısa bir süre sonra aynı forma altında yeniden buluşma ve birlikte oynama imkanı yakaladı. Her ne kadar yıldız oyuncuya verilecek ücret açıklanmasa da F.Bahçe'nin Moussa Sow ile sözleşmesinde "13 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi bulunuyor. Sow'un adı Al-Ain'in yanı sıra daha önce Sunderland ve Bilic'in çalıştırdığı West Ham United ile de anılmıştı. 

Yorumlar | 0
üye profil