Sosyal medyayı salladı: Falcao ile Abdurrahim Albayrak aynı karede!

Galatasaray'ın transferi için yoğun çaba harcadığı Radamel Falcao'da mutlu sona çok yakın... Yönetici Abdurrahim Albayrak, sosyal medyada yayılan fotoğrafta Kolombiyalı golcü ile samimi bir görüntü verdi.

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2019 16:10
Değiştirme Tarihi: 10.08.2019 16:24
Sosyal medyayı salladı: Falcao ile Abdurrahim Albayrak aynı karede!

Uzun zamandır golcü arayışlarında Monaco'nun oyuncusu Radamel Falcao'yu radarında tutan ve kadrosuna katmak için yoğun çaba sarf eden Galatasaray'da yönetici Abdurrahim Albayrak, 33 yaşındaki yıldız oyuncunun transferi için menajer Ahmet Bulut ile Fransa'nın yolunu tutmuştu. Transferinin neredeyse an meselesi olduğu Falcao ile samimi bir fotoğraf veren Albayrak'ın transferi bitirdiği iddia edildi ve bu görüntünün de anlaşmanın son halkası olduğu konuşuldu.

Sarı kırmızılı taraftarlar, Falcao için dillere destan bir karşılama planlarken, G.Saray yönetimi de transferi bugün ya da yarın netleştirerek Kolombiyalı golcüye imzayı attıracak. Albayrak, sıkı pazarlıklar sonrası Fransız ekibi, bonservis bedeli vermeme konusunda ikna etti. 3 yıllık sözleşme imzalanacağı konuşulan Falcao'nun yıllık 5 ila 7 milyon Euro arasında bir ücret alması bekleniyor.