Sosyal medyaya damga vurmuştu... Ozan Tufan'ın 'Yunanistan' diye seslendiği Pelkas'tan ilk yorum

Fenerbahçe ile ilk maçında gol atma başarısını gösteren Dimitris Pelkas'ın, karşılaşmadaki golünden çok Ozan Tufan ile yaşadığı diyalog gündemde kaldı. Karşılaşmada adını unutan Ozan Tufan'ın kendisine 'Yunanistan' diye seslenmesiyle ilgili konuşan Pelkas, 'O baskı altında aklına böyle bir şey gelip, beni çağırması güzel bir anekdot… Maç içinde duyamadım ama güzel bir anı” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 14:51
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 14:51

Göztepe deplasmanında galibiyet golünü atan Yunan futbolcu Dimitris Pelkas, Ozan Tufan'ın kendisine 'Yunanistan' diyerek seslenmesiyle ilgili konuştu. 

Galibiyet sonrası takım otobüsüyle İstanbul'a dönen Fenerbahçe'de Ozan Tufan’ın “Bir ara maçta çok enteresan bir şey oldu. Pelkas'ın ismini unuttum. ‘Yunanistan' diye seslendim çocuğa…” şeklinde anlattığı olay hakkında fikri sorulan Pelkas, olayı sonradan öğrendiğini söyledi. 

Pelkas, FB TV’ye yaptığı açıklamada “Duydum bunu çok da hoşuma gitti. Sonuçta biz oyuncular olarak maç içinde baskı altındayız. Sürekli oyun içindeyiz. Bazen bazı şeyleri unutabiliyoruz. Maça çıktığımda 3 gündür takımlaydım. Doğal olarak ben de herkesin ismini hatırlayamıyorum. Ozan'ın yaptığı da çok iyi… O baskı altında aklına böyle bir şey gelip, beni çağırması güzel bir anekdot… Maç içinde duyamadım ama güzel bir anı” dedi.