Sosa’nın yerine o geliyor!

Sosa’nın yerine o geliyor!

Beşiktaş , ayrılmak isteyen Sosa’nın yerine Santos’un 26 yaşındaki yıldız oyuncusu Lucas Lima için Brezilya ekibine teklif yaptı.

Siyah-beyazlılarda takımdan ayrılmak için tüm şartları zorlayan Jose Sosa'nın alternatifi bulundu. Takımla birlikte idmanlara çıkmasına rağmen Arjantinli oyuncunun ayrılma ihtimali nedeniyle harekete geçen Beşiktaş yönetimi, 10 numara mevkii için gözünü Brezilya'ya dikti. Siyah-beyazlılar Santos'la 1 yıllık sözleşmesi kalan Lucas Lima için resmi teklifini iletti. Santos'a 2 milyon euro'su peşin 4 milyon euro'su ise 2 yılda ödenmek üzere toplamda 6 milyon euro önerildi. Brezilya ekibi ise 6 milyon euro'nun tamamının tek seferde ödenmesini talep etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SOSA'DAN GELECEK PARAYLA...
Jose Sosa'nın takımdan ayrılması durumunda en azından 5 milyon euro civarında bir rakam bekleyen Beşiktaş ise Arjantinli oyuncudan gelecek rakamı ancak Lucas Lima için aktarabileceklerini Brezilya ekibine iletti. Sosa'dan gelecek rakamın ve sürecinin netleşmesi ise Beşiktaş'ın Lucas Limatransferini daha netleştirecek

2016 Copa America'da Brezilya Milli Takımı'nın 10 numarası olan Lima, turnuvada 1 gol atmıştı.

Görüntülenme : 495 Yayınlanma Tarihi: 20/07/2016 11:33:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin