Devam kararı alındı! Teklifler reddedildi

Devam kararı alındı! Teklifler reddedildi

Beşiktaş Yönetimi, yıldızlarını takımda tutma konusunda kararlı... Son olarak Jose Sosa ve Ersan Gülüm'e gelen teklifler de geri çevrildi.

Beşiktaş Yönetimi, sezonun ikinci yarısı öncesi bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da futbolcularına gelen tekliflere yanıt veriyor.

Devre arası transfer döneminin başlamasıyla Sosa ve Ersan ile ilgilenen kulüpler, siyah beyazlı yönetim ile temasa geçti. Sezon öncesi de Arjantin kulüplerinin radarında olan Sosa'ya 5 milyon euro'yu bulan resmi teklifler geliyor. 

Çin kulüplerinin de Ersan'a olan ilgisi devam ediyor. Sezon öncesi tecrübeli defans oyuncusu için Beşiktaş'ın kapasını çalan Çin kulüpleri, son bir hafta içinde yönetimle yeniden iletişime geçti. 28 yaşındaki oyuncu için son olarak 6 milyon euro'nun gözden çıkarıldığı ve siyah beyazlılara resmi tekliflerin iletildiği öğrenildi. 

Ancak Beşiktaş Yönetimi hem Sosa, hem de Ersan için gelen teklifleri geri çevirdi. Sezonun ikinci yarısında ilk yarıdaki ideal kadrosunu korumayı düşünen siyah beyazlılar, iki futbolcusu ile de yola devam edecek. 

Görüntülenme : 355 Güncelleme Tarihi: 12/01/2016 16:47:30
Yayınlanma Tarihi: 12/01/2016 16:23:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin