Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sosa seni Miami'den mi aldık

Sosa seni Miami'den mi aldık

Siyah beyazlıların Başkanı, Sosa’nın terör bahanesiyle ayrılmak istemesine inanmadıklarını belirterek, “Biz onu Miami’den mi aldık? Savaşın ortasındaki Ukrayna’dan aldık. Sosa, Atatürk Havalimanı’ndaki saldırıdan önce Milan ile görüşmeye gitmiş” dedi.

14.07.2016 01:09

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, terör saldırıları nedeniyle ayrılmak istediğini söyleyen Jose Sosa’ya ateş püskürdü. Gökhan Gönül imza töreninden sonra ayrıca basın toplantısı yapan Orman, “Dünyada en kızdığım şeylerden biri, zekâmla dalga geçilmesidir. Biz Sosa’yı Miami’den mi aldık? Kharkiv’den aldık, Ukrayna’da savaş vardı! Son gün aldık, 4 milyon Euro’ya kadar inmişti. Son güne kadar niye bekledi? Sosa’nın tek alıcısı bizdik ve o gün almasak o şu anda hâlâ Kharkiv’de oynuyordu” diye konuştu.

‘BAHANESİNE ANCAK KUŞLAR İNANIR’
Sosa’nın Milan ile görüşmeye Atatürk Havalimanı’ndaki saldırıdan önce gittiğini söyleyen Orman, “Barcelona’da bu olmuyor, Beşiktaş’ta da olamaz. Bedelini en ağır şekilde ödetirim. Paris’te bomba patladı, PSG’de oynayanlar ayrılmak mı istedi? Bu dünya 11 Eylül’ü yaşadı, New York’taki basketbolcular gitti mi? Shakhtar’ın stadına bomba atıldı. Ülkemizde böyle durum var mı? NATO’nun merkezinin olduğu Brüksel’de havaalanını uçurdular. Sosa’nın terör bahanesine ancak kuşlar inanır” dedi.

‘GOMEZ, MESAJ ATTI KONUŞTUK’
MARIO Gomez’in kendisine mesaj attığını belirten Orman, “Telefonda konuştuk, Onu istiyoruz, ama şartlarımız var. Gomez’in alternatiflerine bakıyor muyuz, tabii ki... Karar merci Gomez, Fiorentina değil. Artık netleştirmeliyiz. Sonsuza kadar Gomez’i bekleyemeyiz. Türkiye’nin en önemli golcüsü Cenk Tosun da bizde” dedi.Fiorentina ile sorunları olmadığını kaydeden Orman, “Hazırlık maçı yapalım diye düşündük, ama tarihler uyuşmadı. Biz arkadan dolanıp iş yapmıyoruz. Önce kulübüne soruyoruz. Serdar Aziz ile görüşmedim Bursaspor Başkan ile görüştüm. Bizim tarzımız budur” dedi.

ATIBA VE BOYKO DEVAM 
ATIBA’’yı da Sosa’yı da satma niyetimiz yok. Atiba’ya biraz arttırım yapabiliriz ve sözleşmesini uzatabiliriz. Boyko da formayı alacak gibi hırslı çalışıyor. Mustafa Pektemek içinse teklifleri değerlendirebiliriz, ama şu ana kadar gelen bir talep yok.

İSMAİL KÖYBAŞI MİSİLLEME Mİ?
İSMAİL Köybaşı, F.Bahçe’ye inşallah transfer çalımı düşüncesiyle gitmemiştir. Bizim Gökhan’ı transfer ederken böyle bir niyetimiz olmadığını herkes bilir. İsmail için ancak şahsi olarak üzüntülerim olabilir fakat bunlar da futbolla alakalı değildir.

Yorumlar | 0
üye profil