Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sosa'dan FIFA resti!

Sosa'dan FIFA resti!

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ta transfer belirsizliği sürüyor. Sosa'nın gitmek istemesi Gomez ve Atiba'nın durumu ise belirsizliğini koruyor.

20.07.2016 07:57

Sosa, Beşiktaş yönetimine, “Gitmeme izin vermezseniz FIFA’ya başvururum” resti çekti. Atiba’nın da West Ham hayali yeniden depreşti. Yönetici Atalay, “Gomez bile geleceğini bilmiyor” diye konuştu. Ayrılmak isteyen Sosa ve Atiba kararlarında diretiyor, Gomez'den ise haber yok!

AMACI MİLAN'A TRANSFERBir grup vatan haininin gerçekleştirdiği ancak Türk Milleti'nin tek vücut karşı durarak başarısızlığa uğrattığı darbe girişimi, Beşiktaş'ta kalmak istemeyen futbolculara fırsat doğurdu. Milan'a tranferi için daha önce de terör olaylarını bahane eden Josa Sosa'nın, "Gitmeme izin vermezseniz, FIFA'ya başvururum" diyerek yönetime rest çektiği ortaya çıktı.

YÖNETİM KARAR AŞAMASINDAMilan, Sosa için teklifini 4.5 milyon Euro'ya kadar çıkarırken, yönetimin önümüzdeki günlerde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. Beşiktaş'ın başını ağrıtan bir başka konu ise Atiba oldu. Daha önce takımda kalma konusunda ikna edilen Kanadalı yıldızın, Türkiye'de yaşanan son gelişmelerin ardından yeniden West Ham'a gitmek istediği öğrenildi.

GOMEZ'DE BELİRSİZLİKBu arada siyah-beyazlı kulübün asbaşkanı Deniz Atalay'dan Mario Gomez açıklaması geldi. Transfer komitesinin başına getirilen Umut Güner'in Alman golcü ile ilgili görüşmeleri sürdürdüğünü belirten Atalay, "Ancak Gomez'in bile geleceği hakkında bilgisi yok. Doğrusu bu transferin son durumuyla ilgili benim de net bir bilgim bulunmuyor" dedi. (Sabah)

Yorumlar | 0
üye profil