Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sonuna kadar yanınızdayız

Sonuna kadar yanınızdayız

Arda’dan sonra Çin’de forma giyen milli golcümüz de sosyal medyadan mesaj yayımladı: “Sevgili Cumhurbaşkanım, sizi seviyoruz sonuna kadar yanınızdayız.”

21.07.2016 02:13

Arda’dan sonra Çin’de forma giyen milli golcümüz de sosyal medyadan mesaj yayımladı: “Sevgili Cumhurbaşkanım, sizi seviyoruz sonuna kadar yanınızdayız.”

FETÖ kalkışmasının ardından Türkiye tek yürek olurken, spor dünyasından da demokrasiye, devlete ve hükümete tam destek var. Halk, 15 Temmuz gecesinden bu yana meydanlarda 'demokrasi nöbeti' tutarken, spor dünyası da sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla demokrasiye sahip çıkıyor. Arda Turan'dan sonra Çin'in Beijing takımında forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdi. Erdoğan ile tokalaşırken bir fotoğrafını kullanan Burak, "Zor günleri el ele atlatan güzel ülkemin demokrasi mücadelesinde, Değerli Büyüğüm, Sevgili Cumhurbaşkanım, sizi seviyoruz sonuna kadar yanınızdayız" ifadelerine yer verdi.ARDA "BAŞKOMUTANIM SİZSİNİZ" DEMİŞTİDaha önce de Arda Turan, "…. Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız. Allah iki cihanda sizi mutlu etsin. Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta…" mesajıyla desteğini göstermişti.CUMHURBAŞKANIMIZ 'EVE GİDİN' DİYENE KADAR MEYDANLARDAYIZGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, seçim bölgesi Samsun'dan sonra dün de Ankara'da halka seslendi. Kılıç, "Türk milletine, bu aziz millete ateş edenler üstünde hangi giysi olursa olsun Türk evladı olamaz. Hele hele Türk askeri hiç olamaz. Olsa olsa hain olur, olsa olsa FETÖ'nün uşağı olur. Dolayısıyla bu ayrımı, bu aradaki inceliği iyi bileceğiz. Cumhurbaşkanımızın milletine olan inancı sarsılmaz. Bir olacağız, el ele olacağız, beraber olacağız. Bu bayrağın altında hep beraber Türkiye olacağız ve Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilin 'eve gidin' diyene kadar buradayız" dedi.GİRAY, HAİN AVINDAGöztepe forması giyen Giray Kaçar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Sonuna kadar yanındayız Sayın Cumhurbaşkanım..." mesajıyla destek verirken, sosyal medyada FETÖ ve darbe yandaşlarına savaş açtı. Yıldız futbolcu, demokrasi karşıtlarının tweetlerini, "Bunları deşifre edin ki hainler belli olsun, kansızlar, şerefsizler" diyerek paylaşırken, sosyal medya kullanıcılarını da göreve davet etti.

Yorumlar | 0
üye profil