Son Dakika| Uzun süredir sakatlığı bulunan Radamel Falcao takımla birlikte çalıştı

Cumartesi günü Trabzonspor deplasmanına gidecek olan Galatasaray, çalışmalarını kaldığı yerden sürdürüyor. Takımın yıldız golcüsü Radamel Falcao'un da bugün yapılan antrenmanda takımla birlikte çalıştığı ifade edilirken, Fernando Muslera Ryan Babel ve Peter Etebo son durumuyla ilgili de açıklamalar yapıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2020 14:35
Değiştirme Tarihi: 23.12.2020 14:35
Son Dakika| Uzun süredir sakatlığı bulunan Radamel Falcao takımla birlikte çalıştı

26 Aralık Cumartesi günü Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek Galatasaray, Göztepe galibiyeti sonrası ara vermeden hazırlıklarını sürdürüyor. Dünkü maçta forma giyen futbolcular günü yenileme çalışmasıyla sürdürürken, sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen Radamel Falcao ile igili son dakika gelişmesi yaşandı.

Radamel Falcao, uzun bir süre sonra antrenmanda takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.

MUSLERA VE BABEL ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Ryan Babel, kondisyonerler eşliğinde saha dönüş çalışmalarına başladı. Fernando Muslera ise planlanan tedavi programı çerçevesinde saha adaptasyon çalışmalarına başladı.

Yapılan MR tetkiklerinin ardından sağ üst arka adalesinde orta derece zorlanma ve kanama tespit edilen Peter Etebo’nun tedavisine başlandı.

COVID-19 OLAN KEREM HAKKINDA AÇIKLAMA

Galatasaray, ayrıca koronavirüs olduğunu açıklayan Kerem Aktürkoğlu hakkında da açıklamada bulundu ve şu sözleri kullandı;

''Covid-19 PCR testi pozitif çıkan oyuncumuz Kerem Aktürkoğlu, bugün yapılacak PCR testinde negatif netice elde edilmesi hâlinde yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılabilecek''