Son dakika transfer haberi... Fenerbahçe İsmail Yüksek ile anlaştığını açıkladı

Fenerbahçe, Gölcükspor'un 21 yaşındaki önliberosu İsmail Yüksek ile 5 sezonluk bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Son dakika gelişmesiyle ilgili Fenerbahçe'den de bir açıklama geldi. Açıklamada, İsmaik Yüksek' 'Hoş geldin' denilerek başarılar dilendi. Bu transfer haberi sonrası İsmail Yüksek kimdir? İsmail Yüksek istatistikleri nedir? gibi soruların cevapları merak edilmeye başlandı.

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2020 13:38
Değiştirme Tarihi: 08.05.2020 13:46
Son dakika transfer haberi... Fenerbahçe İsmail Yüksek ile anlaştığını açıkladı

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Kulübümüz, genç değerlere yatırım yapma hedefi çerçevesinde Gölcükspor’da forma giyen ve birçok Süper Lig ekibinin de hedefinde olan İsmail Yüksek’in transferiyle ilgili hem kulübü hem de kendisiyle anlaşmaya varmıştır.

21 yaşındaki futbolcuyu 2020/21 sezonundan itibaren Fenerbahçe'mize bağlayacak olan sözleşme 5 sezonluk olarak imzalanmıştır.

Futbolcumuza şimdiden Kulübümüze hoş geldin diyor ve çubuklu forma altında nice başarılar diliyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.

İSMAİL YÜKSEK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Fenerbahçe'nin yeni transferi İsmail Yüksek, Gölcükspor'a 2018 yılında katılmıştır. Önlibero ve merkez orta saha mevkilerinde oynayabilen İsmail Yüksek 26 Ocak 1999 Bursa doğumludur. 1.83 boyundaki İsmail Yüksek sağ ayağını kullanmaktadır. Bursaspor, Bursa Merinosspor, Yeşil Bursa, Yıldırım Belediyesi Jimnastikspror, Bursa Yıldırım Spor gibi kulüplerde top koşturan İsmail Yüksek'in Gölcükspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyordu.