SON DAKİKA | Trabzonspor'dan flaş Alexander Sörloth açıklaması!

Trabzonspor'dan son dakika Alexander Sörloth açıklaması geldi.. Trabzonspor, RB Leipzig'in Sörloth'a transfer teklifi yaptığını duyurdu. Öte yandan bugün Trabzon'a gelmesi gereken futbolcunun şehre gelmediği ve bu nedenle de disiplin talimatındaki ilgili maddelerin yürürlüğe girdiği kaydedildi. Dün birçok haber sitesinde, Sörloth'a 3 gündür ulaşılamadığı ifade edilmişti.

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 12:39
Değiştirme Tarihi: 12.09.2020 12:39
SON DAKİKA | Trabzonspor'dan flaş Alexander Sörloth açıklaması!

İşte Trabzonspor'dan yapılan Sörloth açıklaması

Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir.

Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç’e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon’da olması gereken oyuncumuz, Oslo’da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon’da olacağını tarafımıza bildirmiştir.

Bugün itibariyle henüz Trabzon’a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Etiketler: sörloth