SON DAKİKA | Teknik direktör Yılmaz Vural hastaneye kaldırıldı!

Gelen son dakika haberine göre, Süper Lig'de birçok kulübü çalıştıran ve önceki aylarda koronavirüsü atlatan teknik direktör Yılmaz Vural, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2020 17:38
Değiştirme Tarihi: 27.11.2020 17:38
SON DAKİKA | Teknik direktör Yılmaz Vural hastaneye kaldırıldı!

67 yaşındaki Yılmaz Vural, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı. Hürriyet'in haberine göre Vural'ın, yeniden koronavirüse yakalandığı belirtilirken özel bir hastanede yoğun bakıma alındığı ve koronavirüs tedavisi prosedürleri kapsamında entübe edildiği bildirildi. Öte yandan Milliyet'in haberine göre ise Vural'ın sağlık durumunun kötü olduğu öğrenildi.

FENERBAHÇE'DEN ACİL ŞİFALAR GÖNDERİSİ

"Sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Teknik Direktör Yılmaz Vural’a acil şifalar diliyor, en kısa sürede iyi haberlerini duymayı temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Yılmaz Vural."

GALATASARAY'DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

"Hastaneye kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alınan teknik direktör Yılmaz Vural'a acil şifalar diliyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz."

TRABZONSPOR'DAN SAĞLIK TEMENNİSİ

"Sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan eski teknik direktörümüz Yılmaz Vural’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz."