Son dakika: Messi'den flaş Barcelona kararı! Son noktayı koydu...

Gelen son dakika haberine göre, Barcelona'daki geleceğinin ne olacağı merak edilen dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi kararını verdi. Messi, Barcelona'da kalacağını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 19:11
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 19:11
Son dakika: Messi'den flaş Barcelona kararı! Son noktayı koydu...

Barcelona'daki geleceği adeta yılan hikayesine dönen dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Lionel Messi kararını verdi. Oldukça samimi açıklamalarda bulunan Lionel Messi, Barcelona'da kalacağını açıkladı.

Ağustos ayında kulüpten ayrılma isteğini yönetime ileten Arjantinli efsane, bu kararından vazgeçti. 

Goal İspanya'dan Ruben Uria'ya özel bir röportaj veren 33 yaşındaki süper yıldız, Katalan devinde kalmaya karar verdiğini şu sözlerle ifade etti:

"BARCELONA'DA DEVAM EDECEĞİM"

"Barcelona'da devam edeceğim. Her ne kadar gitmek istemişsem de, saha içindeki tavrım değişmeyecek. Bu kulüp için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Ben her daim kazanmak isteyen biriyim. Yarışmacıyım ve herhangi şeyde kaybetmeyi sevmiyorum. Kulüp için, soyunma odasın için ve kendim için en iyisini istiyorum.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için gerekli desteği alamadığımızı söylemiştim. Esasen şimdi ne olacak bilmiyorum. Yeni bir antrenörümüz ve yeni fikirleri var. Bu iyi bir şey ama takımın buna nasıl yanıt vereceğini ve bunun bizi en üst seviye futbolda nereye getireceğini görmemiz lazım.

Benim söyleyebileceğim şey şu: Barcelona'da kalıyorum ve bu takım için en iyimi ortaya koyacağım."

Etiketler: barcelona - messi - karar - son dakika