SON DAKİKA | Mert Hakan Yandaş, milli takım kadrosundan çıkarıldı!

Son dakika haberine göre önceki gün Milli Takımımızın UEFA Uluslar Ligi'nde oynadığı ve 1*0 mağlup olduğu Macaristan maçından sonra sağ kasığında ağrı hisseden Fenerbahçe'nin yeni transferi Mert Hakan Yandaş, milli takım kadrosundan çıkartıldı.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 22:10
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 22:16
SON DAKİKA | Mert Hakan Yandaş, milli takım kadrosundan çıkarıldı!

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi...

"UEFA Uluslar Ligi'ndeki ilk maçında dün akşam Macaristan ile karşılaşan A Millî Takımımız, bugün Sivas'taki Yeni 4 Eylül Stadı'nda bir yenilenme antrenmanı yaptı.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde saat 19.00'da basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmana, Macaristan müsabakası sonra sağ kasığında ağrı hisseden ve tedavi sürecini kulübünde geçirmesi uygun görülerek aday kadrodan çıkarılan Mert Hakan Yandaş katılmadı.

A Millî Takım kafilesi, 6 Eylül'deki Sırbistan-Türkiye UEFA Uluslar Ligi karşılaşması için yarın saat 11.00'de Türk Hava Yolları'na ait uçakla Sivas'tan Belgrad'a hareket edecek. A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve bir millî futbolcu, yarın müsabakanın oynanacağı Rajko Mitić Stadı'nda TSİ 20.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlılar, karşılaşma öncesindeki son antrenmanını da TSİ 21.00'de stadyumda gerçekleştirecek."