SON DAKİKA | İstanbul Başakşehir, Aykut Kocaman ile anlaştı!

 Gelen son dakika haberine göre, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, teknik direktör Aykut Kocaman ile prensip anlaşmasına vardığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 16:20
Değiştirme Tarihi: 30.01.2021 16:58
SON DAKİKA | İstanbul Başakşehir, Aykut Kocaman ile anlaştı!

İstanbul Başakşehir Aykut Kocaman ile prensipte anlaştığını açıkladı. Böylelikle Boz Baykuşlar, kendilerini geçen sene şampiyon yapan Okan Buruk'tan boşalan koltuğa ünlü teknik adam Aykut Kocaman'ı getirmiş oldu. Kulübün resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada, detaylı bilgilerin pazartesi günü kamuoyuyla paylaşılacağı bildirildi.

Medipol Başakşehir, Süper Lig'deki ilk şampiyonluğunu geride kalan sezon kazandıran teknik direktör Okan Buruk ile yollarını karşılıklı anlaşarak ayırdı. Abdullah Avcı'nın ardından 11 Haziran 2019'da takımın başına geçen Okan Buruk, İstanbul ekibinde 599 gün görevde kalmıştı.

AYKUT KOCAMAN DÖNEMİ

Yapılan görüşmeler sonrasında Başakşehir ile anlaşma sağlayan Aykut Kocaman, Göksel Gümüşdağ ve yöneticilerle tesisleri gezdi. Daha sonra Kocaman, 16:00'da Başakşehir'in Hatayspor ile oynayacağı maçı takip edecek. Anlaşmanın kısa sürede açıklanması bekleniyor. Aykut Kocaman, Süper Lig'de son olarak Konyaspor'u çalıştırmıştı. Tecrübeli teknik adam, geçen sezonun devre arasında Anadolu ekibiyle yollarını ayırmıştı.