Son dakika haberi... Manchester City'nin eski futbolcusu Jeremy Wisten intihar etti! Sebebi...

Bir dönem Manchester City Akademisi'nde forma giyen 17 yaşındaki Jeremy Wisten, yaşadığı depresyon sonucu hayatına son verdi. Jeremy Wisten'in trajik ölümüyle ilgili City'den de açıklama yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 10:20
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 10:20
Son dakika haberi... Manchester City'nin eski futbolcusu Jeremy Wisten intihar etti! Sebebi...

Hürriyet'te yer alan habere göre, 17 yaşındaki genç futbolcu Jeremy Wisten, girdiği depresyonun ardından canına kıydı. Kariyerinde bir dönem Manchester City Akademisi forması da giyen Wisten ile ilgili açıklama yapan Manchester City Kulübü, "Manchester City ailesi olarak eski akademi oyuncumuz Jeremy Winsten'in hayatını kaybettiği haberini öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyor. Ailesi ve arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. Böylesine zor bir süreçte dualarımız sizinle" ifadeleri kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İNTİHARIN SEBEBİ TAKIMDAN GÖNDERİLMESİ Mİ?

Jeremy Wisten'ın intiharının sebebine ilişkin henüz ailesinden resmi bir açıklama gelmedi ancak genç futbolcunun Manchester City Akademisi'nden gönderildiği için depresyona girdiği öne sürüldü.

Henüz ailesi tarafından doğrulanamayan iddialara göre; İngiliz ekibinin takımdan gönderdiği genç futbolcu bu kararın ardından girdiği bunalımdan çıkamadı ve canına kıydı.
 

Etiketler: jeremy wisten