SON DAKİKA | Fenerbahçe'ye transferi an meselesi olan Mesut Özil ile Arsenal sözleşme feshi konusunda anlaştı!

Gelen son dakika haberine göre uzun zamandır ayrılığı söz konusu olan ve Fenerbahçe'yle olan teması konuşulan yıldız futbolcu Mesut Özil ve Arsenal, sözleşmenin feshi için prensipte anlaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 13:44
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 13:55
SON DAKİKA | Fenerbahçe'ye transferi an meselesi olan Mesut Özil ile Arsenal sözleşme feshi konusunda anlaştı!

Sarı Lacivertliler'in büyük bir heyecanla beklediği Mesut Özil rüyası gerçekleşmek üzere...  The Athletic'ten David Ornstein'in haberine göre, Arsenal ile Özil, sözleşmenin feshi konusunda prensip anlaşmasına vardı. Alman asıllı Türk futbolcu Mesut Özil hafta sonu İstanbul'a gelecek ve kendisini Fenerbahçe'ye bağlayan sözleşmeye imza atması bekleniyor.

ALİ KOÇ'TAN MESUT ÖZİL AÇIKLAMASI

Son dönemde Fenerbahçe'ye transfer olması an meselesi olan Mesut Özil ile ilgili Sarı Lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un Süper Lig'deki 3-0 kazanılan Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fenerbahçe maçı sonrası "Ben hala rüya olduğunu söylüyorum. Kulüp olarak dikkat ederseniz bir tek kişi bu konuda bir açıklama yapmamıştır. Burada önemli olan Mesut'la mevcut kulübü arasındaki konuların adreslenebilmesidir. Ama geçmişe nazaran da daha yakın olduğumuz bir mevzu diyebilirim. Kesinlikle bitmiş bir şey yoktur. Bitebilir de bitmeyebilir de. Dolayısıyla bitmiş gibi haberlerin çıkması bizimde elimizi zayıflatmaktadır. Bakalım günler ne gösterecek." demişti.