Son dakika: Fenerbahçe, Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak'ı renklerine bağladı!

Gelen son dakika haberine göre, Fenerbahçe, Trabzonspor'dan ayrıldığını açıklayan Filip Novak'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 18:51
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 19:26
Son dakika: Fenerbahçe, Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak'ı renklerine bağladı!

Gelen son dakika haberine göre, Fenerbahçe, Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak'la anlaştı. Fenerbahçe yaptığı açıklamada Filip Novak'la 3 yıllığına anlaştığını belirtti.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması;

Filip Novak, kendisini 3 yıllığına Fenerbahçemize bağlayan sözleşmeye imza attı. Ailemize katılan Novak’a Çubuklu formamıza hoş geldin diyor; kendisine, taraftarlarımızın limit tanımayan sevgisiyle birlikte nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz."

Fenerbahçe ile anlaşan Filip Novak, Trabzonspor'a sosyal medya hesabından veda etmişti.

Novak paylaşımında "Sevgili Trabzonspor! Biliyorsunuz ki ilk günden son maçıma kadar sizler için savaştım. Ama hayat, yeni meydan okumalardan ibarettir ve ben de yeni birini kabul etmeye karar verdim. Umarım anlayışlı olursunuz. Her şey için teşekkürler." ifadelerini kullanmıştı.

TRABZONSPOR'A VEDA ETTİ!

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Novak, şu ifadeleri kullandı: "Sevgili Trabzonspor! İlk günden son maça kadar sizin için savaştığımı biliyorsunuz. Fakat hayat mücadeleler içeriyor ve ben de yeni bir mücadeleye girmeye karar verdim. Umarım benim anlarsınız. Her şey için teşekkürler."