Son dakika: Fenerbahçe'de Caner Erkin ve Sinan Gümüş kadro dışı bırakıldı

Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden Fenerbahçe'den flaş bir açıklama geldi. Fenerbahçe'nin resmi hesabından yapılan açıklamada, yeni sezon planlaması devam eden Profesyonel Futbol A Takımında, Teknik Direktör Vitor Pereira’nın kararı doğrultusunda Caner Erkin ve Sinan Gümüş'ün kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2021 17:01
Değiştirme Tarihi: 04.08.2021 17:01
Son dakika: Fenerbahçe'de Caner Erkin ve Sinan Gümüş kadro dışı bırakıldı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Mame Thiam, Sadık Çiftpınar, Oğuz Kaan Güçtekin ve Kemal Ademi'nin ardından 2 isim daha kadro dışı bırakıldı.

Teknik direktör Vitor Pereira, Dinamo Kiev'le bu akşam oynanacak hazırlık maçı öncesinde 4 isme ek olarak Caner Erkin ve Sinan Gümüş'ün de takımdan ayrı çalışması için talimat verdi.

İŞTE FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Bilgilendirme | Yeni sezon planlaması devam eden Profesyonel Futbol A Takımımızda, Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın kararı doğrultusunda; oyuncularımız Caner Erkin ve Sinan Gümüş’ün çalışmalarını takımımızdan ayrı olarak sürdürmelerine karar verilmiştir. Futbolcularımızın gelecek planlaması ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadeleri yer aldı.