Son dakika: Fenerbahçe, Caner Erkin'i kadrosuna kattığını açıkladı!

Fenerbahçe'den art ardına son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Beşiktaş'la olan yolcuğunu bugün itibariyle noktalayan Caner Erkin, yeniden Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 17:38
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 17:56
Son dakika: Fenerbahçe, Caner Erkin'i kadrosuna kattığını açıkladı!

Fenerbahçe, Caner Erkin ile anlaşmaya vardığını açıkladı. 2010-2016 yılları arasında da sarı lacivertli formayı giyen Caner Erkin ile 2+1 yıllık anlaşmaya varıldığı açıklandı. 

HİSLERİNİ BÖYLE DİLE GETİRDİ

Fenerbahçe’ye döndüğü için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Caner Erkin: “Çocukluk aşkıma geri dönmekten dolayı çok mutluyum” sözleriyle sevincini dile getirdi.

Transferinin ardındna kulüp televizyonuna açıklmalarda bulunan milli futbolcu "Önce Emre Belözoğlu ile konuştuk. Ardından başkanımı Ali Koç ile yaptığımız görüşmelerin ardından transferim sonuçlandı. Ben de gelmeyi çok istiyordum. Bu vesileyle Emre Belözoğlu’na ve başkanımız Ali Koç’a çok teşekkr ederim. Bana gösterilen bu değerin karşılığını sahada vermek için elimden geleni yapacağım."

Dört senelik ayrılığın sona erdiğinin altını çizen Caner “Fenerbahçe’ye daha önce dönemk isterdim. O konulara artık girmek istemiyorum ama Fenerbahçe’ye olan tutkum her zaman devam etti. Artık her şeyimle Fenerbahçe’ye hizmet edip futbolu burada bırakmak istiyorum. Bu manada taraftarımızdan tam destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Spor