Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Soğuk savaşa devam

Soğuk savaşa devam

Sarı lacivertliler, Portekizli’nin yerine takımı emanet edebilecekleri kaliteli bir teknik adamı henüz bulabilmiş değil. Yeni bir krize yol açmak için de sağlam adım atıyorlar. Buna karşın Pereira, sessizliğini koruyor.

11.08.2016 23:02

F.BAHÇE’de, Vitor Pereira krizi sürüyor...Monaco’ya elenişin ardından Portekizli hocayla başlayan soğuk savaşın ne şekilde sonlanacağı merak konusu. İstifaya yanaşmayan Pereira’ya, görevi bıraktırma politikası izleyen yönetim, yeni hoca arayışlarını da sürdürüyor...EKiBi iDMANDAYDIYönetim, Pereira ile birlikte göreve başlayan üç yardımcı antrenörün görevlerine son vermeyi planlıyor. Filipe Almeida, Luis Miguel ve Pedro Ribeiro’ya 1 yıllık alacakları da ödenecek. Bu gelişmeler yaşanırken, dünkü antrenmanda Vitor Pereira ve yardımcıları hazır bulundu.

YILDIRIM UYARI!
F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, futbolcularla bir araya gelerek uyarılarda bulundu. Onlara daha çok çalışmalarını ve ciddi olmalarını söyledi. Yıldırım, takımın başarısızlığı sonrası tepkiyi yönetimin çektiğini belirtti.

DOĞRU İSİM BULUNUNCA İPLER KOPACAK
PEREIRA problemi bir süre daha devam edecek. Yönetimin elini, kolunu bağlayan olay Portekizli’nin yerine takımı emanet edebilecekleri kaliteli bir teknik adamın henüz bulunamamış olması. Teknik adam konusunda hata yapmak istemeyen sarı lacivertliler yeni bir krize yol açmak istemiyor ve sağlam adım atıyor.Bu süreçte parola, “Acele etmek yok”... Doğru teknik adamı buldukları anda Vitor Pereira ile yollar ayrılacak.

Yorumlar | 0
üye profil