Soğuk savaş

Soğuk savaş

Pereira’nın da gitmek istediği ancak yıllık ücretini alabilmek için kovulmayı beklediği de camiada konuşuluyor.

FENERBAHÇE’de yapılan büyük yatırımlara rağmen takımı istenilen düzeye bir türlü çıkaramayan Vitor Pereira dönemi bitiyor... Sarı lacivertliler Portekizli teknik adamla tabiri yerindeyse soğuk savaş yaşıyor. Pereira’nın istifa etmesini isteyen sarı lacivertliler Portekizli hocanın buna yanaşmaması üzerine beklemeye geçtiler. Bir yandan teknik direktör arayışlarını sürdüren sarı lacivertliler bir yandan da Portekizli teknik adamın ‘paramı almadan gitmem’ inadını kırmaya çalışıyor...

Bunun için durum şimdilik askıya alındı.

BARDAK ARTIK TAŞTI
Yönetim kurulunun büyük bölümü Portekizli teknik adamın takımdan ayrılmasını istiyor.

Geçtiğimiz sezon tarihinin en pahalı takımını kuran Fenerbahçe’de istenilen başarı bir türlü sağlanamamış, ligde ikincilik gelmiş, kupa finalinde ise Galatasaray’a kaybedilmişti.

Bu nedenle yönetim ve başkan Aziz Yıldırım önce Pereira’yı gönderme kararı almış sonra bu bu kararlarından vazgeçmişlerdi.

Ancak, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Monaco’ya elenilmesi bardağı taşırdı.

FUTBOLCULAR İSTEMİYOR!
TAKIMIN çalışma sisteminden memnun olmayan futbolcular da Pereira ile yola devam etmekten memnun değiller. Özellikle takımın düşük motivasyonu, oyuncuların Pereira’ya inançsızlığına bağlanıyor.

Vitor Pereira da aslında takımdan ayrılmak istediği ancak yıllık ücretini alabilmek için kovulmayı beklediği iddiaları da kulislerde konuşuluyor.

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 06/08/2016 02:12:38

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin