Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sneijder'i kızdıracak istek!

Sneijder'i kızdıracak istek!

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve Ocak 2016’dan itibaren istediği kulübe imza atarak bedavaya gitme tehlikesi bulunan Hollandalı yıldızla halâ resmi olarak masaya oturulmadı. Yönetim yıllık 5 milyon Euro kazanan Sniper’dan tıpkı Melo gibi indirim yapmasını bekliyor.

23.08.2015 12:39

2013’te İnter’den alınan Sneijder, G.Saray’dan yıllık 1.3 milyon Euro imza parası ve 3,2 milyon Euro garanti ücret alıyor. 500 bin Euro’luk sabit maç başı geliriyle toplamda 5 milyon Euro kazanıyor. 31 yaşındaki Sneijder ile üç yıllık sözleşme uzatmak isteyen Dursun Özbek yönetimi, yaşını da düşünerek ücretinde indirim istiyor.

İmza parası düşünülmüyor

Şu ana kadar yapılan ön görüşmelerde Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers’ten beklenen indirim konusunda net yanıt alamayan yönetim, Sneijder’a yeni bir imza parası vermek istemiyor.

10 numaranın garanti ücretinin ise yılda 3,5 milyon Euro seviyesine çıkartılması planlanıyor. 500 bin Euro’yla sabitlenen maç başı ücreti ise 25 bin Euro’dan 20 bine düşürülecek. Böylece 40 maç oynaması halinde Sneijder’ıntoplam geliri, 5 milyon Euro’dan 4,3’e indirilmiş olacak. Yönetim, menajer Albers’le bu şartlarda anlaşma yolu arayacak.

Yorumlar | 0
üye profil