Wesley Sneijder'den 10 milyon Euro'luk kutlama!

Galatasaray’la sözleşmesini yıllık 5 milyon Euro’dan 2018’e kadar uzatan Wesley Sneijder, 10 milyonluk imzayı 9 aylık hamile eşi Yolanthe Cabau ile gittikleri Reina’da sabaha kadar şampanya patlatarak kutladı.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2015 14:23
Değiştirme Tarihi: 05.10.2015 14:44

Galatasaray'ın sözleşmesini 2 yıl uzattığı Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, çifte kutlama yaptı. 2-0 kazandıkları Başakşehir maçı sonrası eşi Yolanthe Cabau ile birlikte soluğu hemşerisi DJ Hardwell’in Maçka Küçükçiftlik Park’ta verdiği konserde aldı. İkili Hardwell’i kuliste ziyaret ettikten sonra kutlama için Reina’ya geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabaha kadar kutlama

Loca kapatan Sneijder, galibiyeti ve toplam 10 milyon Euro’luk sözleşmeyi art arda patlattığı şampanyalarla kutladı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eşiyle dans edip şarkılar söyleyen Hollandalı yıldız, mekândan kendilerini almaya gelen VIP minibüsle ayrıldı. Flaşlar patlayınca panikleyen çift, görüntülenmemek için koltuğa kapaklandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Sneijder çifti görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.

Wesley Sneijder ve karnı burnunda olan eşi Yolanthe Cabau’ya Hollandalı yıldızın yakın arkadaşı Türk kick boks’çu Gökhan Saki de sevgilisiyle eşlik etti.

Yıllık 5 milyon Euro

Wesley Sneijder, 3 milyon 200 bin Euro sabit transfer ücreti, 1 milyon 300 bin Euro imza parası ve maç başı 20 bin Euro’dan yılda 5 milyon Euro kazanacak.