Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sneijder, Rusya'ya transfer olacak mı? Zenit'ten resmi açıklama...

Sneijder, Rusya'ya transfer olacak mı? Zenit'ten resmi açıklama...

Rus ekibi Zenit kulübü Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Sneijder'in transfer edileceğine dair ortaya çıkan iddialara yanıt verdi.

24.06.2017 21:32

Galatasaray'da yeni sezonda Belhanda'nın transferinin ardından Hollandalı yıldız futbolcu Sneijder'in ayrılacağına dair iddialar son dönemde gündemi oldukça meşgul etti.

Dursun Özbek'in bu konuda henüz net bir açıklama yapmaması ve sadece "Sneijder şu anda bizim futbolcumuz." ifadelerine rağmen Hollandalı yıldızın Zenit'e transfer olacağı iddia edildi. Zenit yönetiminden bu konuyla ilgili olarak resmi açıklama geldi.

 Zenit kulübünden Sneijder'in transfer olacağına dair iddialara yanıt geldi. Rus kulübünün yetkilileri şu anda kampta olan takımları hakkında, "Transfer çalışmalarımız sürüyor.... Yeni sezonda Mancini önderliğinde en iyi kadroyu oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu. 

Öte yandan Zenit yetkililerinden gelen açıklamada, "Mancini ile transfer konusunda fikir alışverişlerimiz sürüyor. Henüz bir isim vermemiz doğru olmaz. Ancak Sneijder ile ilgili bir girişimimiz olmadı. Herhangi bir görüşme veya teklifte de bulunmadık." ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar | 0
üye profil