Wesley Sneijder Galatasaray'da kalıyor!

Galatasaray taraftarına müjde... Sarı-Kırmızılı takımın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, gelecek hafta Cim Bom'la olan sözleşmesini uzatacak. Şu an eşiyle İbiza'da tatil yapan tecrübeli futbolcu, imza için menajeri Albers'e tam yetki verdi.

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2015 13:29
Değiştirme Tarihi: 19.06.2015 14:01

Çifte kupada büyük pay sahibi olan Hollandalı futbolcu, sezon bittikten sonra yaptığı açıklamada, “Tatil dönüşü imzayı atıyorum” demişti. Sneijder’in dediği gibi de oldu, hem de daha kısa sürede... Önceki gün Nordin Amrabat’ın geleceğini konuşmak için İstanbul’a gelen, aynı zamanda Wesley’in de menacerliğini yapan Guido Albers, müjdeli haberi verirken, “Gelecek hafta Sneijder için yönetimle masaya oturup, imza atacağız” ifadesini kullandı. Maç başılarla birlikte Galatasaray’daki senelik kazancı 4 milyon Euro’yu bulan Sneijder’in yeni kontratına zam yapılıp yapılmayacağı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

İlaç gibi geldi

Yine Florya’da yapılacak görüşmede, yönetim adına Cüneyt Tanman’ın bulunması bekleniyor. Eşi Yolanthe Cabau ile birlikte İbiza’da tatil yapan Sneijder’in ise menaceri Albers’e tam yetki verdiği ve kendisinin büyük ihtimalle bu buluşmada yer almayacağı ifade edildi. Son dönemde gerçekleşen iç ve dış transferlerden pek de memnun olmayan Galatasaraylı taraftarlar, en azından Sneijder cephesinden gelen bu haberle, bir nebze olsun rahatlayacak gibi görünüyor.