Sneijder için transfer açıklaması!

Sneijder için transfer açıklaması!

Olympiakos'un Wesley Sneijder'ın peşinde olduğu iddialarına menajer Guido Albers'en açıklama geldi.

Yunanistan'da Sneijder - Olympiakos eksenli haberler gündeme oturdu, menajer Albers'ten açıklama geldi.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder için Yunanistan'da hareketli saatler yaşandı. Olympiakos'un tecrübeli oyuncunun peşinde olduğu haberleri manşetleri sürdürürken, menajer Guido Albers'en açıklama geldi.

Yunan basınına konuşan Albers, "Evet, Olympiakos ile Wesley Sneijder için bir iletişim oldu, ancak yönetimle resmi bir temas olmadı. Christian Karembeu benim arkadaşım ve bu konuyla ilgili bana bir şey söylemedi" ifadelerini kullandı.

Bu açıklamanın ardından Yunanistan'da yayın yapan Gazzetta haberi büyük üzüntü yaşadıklarını gösteren bir ifade ile; "Gerçek olmak için çok iyiydi" sözleriyle okuyucularına servis etti.

Sneijder, sezon sonunda yönetimi eleştiren açıklamalarda bulunmuş ve geçen sezon gördüğü sarı kartlar nedeniyle kendisine ceza kesilirken, kısa çaplı da bir kriz yaşanmıştı.

Önceki gün Sneijder, menajeri Albers ve babası birlikte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bir araya gelirken; "Sneijder de başkan Dursun Özbek ile ilgili çok olumlu düşüncelere sahip. O, İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutlu" ifadelerini kullanmıştı

Görüntülenme : 2398 Güncelleme Tarihi: 27/08/2016 20:30:17
Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 20:27:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin