Sneijder: Galatasaray'da problem ben değilim

Sneijder: Galatasaray'da problem ben değilim
Yayınlanma Tarihi: 09.05.2017 10:11 | Değiştirme Tarihi: 09.05.2017 10:11

G.Saray'a Igor Tudor'un gelmesinin ardından hedef tahtası haline getirilen G.Saray'ın yıldızı Wesley Sneijder, katıldığı bir gecede hakkındaki iddialara açıklık getirdi.

Riekerink'in ayrılmasını dert ettiği öne sürülen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, Kasımpaşa yenilgisinden sonra "takım içinde çete kurduğu, Tudor'a bayrak açtığı" şeklindeki haberlere yanıt verdi. 

Konuşulduğu gibi problem bir futbolcu olmadığını ve kimsenin birbiriyle problemi olmadığını söyleyen Sneijder, "Konuşulduğu gibi problem futbolcu değilim. Benden memnun olmayan varsa karşıma çıkıp bana söyleyebilir. Takım içerisinde bir sorun değilim. Hatta hiç kimse bu takım içerisinde sorun değil. Bizim yapmamız gereken tek şey, geçen haftalarda olduğu gibi futbolumuzu oynamak. Soyunma odasına neler yaşandığı speküle ediliyor. Biz bir takımız ve kimsenin birbiriyle problemi yok. Bundan sonrası için savaşmaya devam edeceğiz.Galatasaray'da mutluyum. Memnun olmayan bana söylemeli. Şu ana kadar bu yönde bir şey duymadım. Kulübü yönetenlerin de benden memnun olduğunu düşünüyorum. İşimizi yapacağız ve gelecek sezonun neler getireceğini göreceğiz" açıklamasında bulundu.