Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sneijder Çifti, 33 Bin TL'ye Yeni Evine Taşındı

Sneijder Çifti, 33 Bin TL'ye Yeni Evine Taşındı

Maçka'da yaşayan Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Galatasaray'ın Florya'daki tesisine yakın olmak için Ataköy sahilindeki rezidansa taşındı. Dairenin aylık kirası 33 bin TL.

26.10.2016 08:45

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, İstanbul trafiğinden bunaldı, ev taşıdı. Ünlü futbolcu ile eşi Yolanthe Cabau, takımın Florya'daki tesislerine yakın olabilmek için uzun zamandır yaşadıkları Maçka Residence'daki evlerini boşaltıp Ataköy'e gitti. Ataköy Marina içerisindeki Ataköy Marina Park Residence'a taşınan çifte bu değişiklik pahalıya mal oldu.

KİRASI AYLIK 33 BİN TL

Residence içinde sadece iki adet bulunan 306 metrekarelik 3+1 dairenin aylık kirasının 10 bin euro (yaklaşık 33 bin 500 lira) olduğu öğrenildi. Kira sözleşmesi imzalamadan önce minimum bir yıl oturmayı taahhüt eden Sneijder, bir yıllık kira bedeli olan 120 bin Euro'yu da peşin ödedi.

KOMŞU WESLEY

Yolanthe Cabau, taşınır taşınmaz bölgede keşif turlarına başladı. Çift akşamları el ele marinada düzenli yürüyüş yapıyor, ardından bir kafede oturup ondan sonra eve geçiyor. Weslej Sneijder, kendisine "komşu" diye seslenen marina çalışanlarına da el sallayarak karşılık veriyor.

Yorumlar | 0
üye profil