Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Slaven Bilic'ten hücum emri

Beşiktaş Teknik Direktörü, Kasımpaşa maçında çift forvetle sahaya çıkmayı planlıyor. Hırvat teknik adam, “Karşınızda ne yapabileceğini iyi bilen bir teknik adam var” diye konuştu.

18.04.2015 11:00

Ligde yaşadıkları üst üste puan kayıplarına rağmen, şampiyonluk iddiası güçlü bir şekilde devam eden Beşiktaş’ta teknik direktör Slaven Bilic, futbolcularına hücum emri verdi.

Hafta içerisindeki taktik idmanlarında çift forvet oynatarak, Kasımpaşaspor’u kendi sahasında tutmak isteyen Hırvat teknik adam, işlerinin hiç kolay olmayacağını da dile getirdi. Eski sportif direktörleri Önder Özen’in, Kasımpaşa’nın başında olmasının, kendileri açısından bir dezavantaj olduğunu oyuncularına aktaran Bilic’in, “Kasımpaşa’nın başında sizlerin neler yapabileceğini çok iyi bilen bir teknik adam var. Mutlaka bize karşı bazı önlemler alacaktır. Zayıf yanlarımızı zorlayacaktır. Bu nedenle özveride bulunmanız gerekli. Çok koşmalısınız. Rakip savunmanın ileri çıkmasına izin vermemelisiniz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kalan haftalara maç maç bakmanın daha doğru olduğunu da belirten siyah-beyazlı hocanın, “Yarın (bugün) sahadan galibiyetle ayrılmamız durumunda bir galibiyet serisi yakalama şansımız daha da artacaktır. Kalan haftalarda rakiplerimiz mutlaka puan kayıpları yaşayacak. Önemli olan bizim onlardan daha fazla puan kaybetmememiz” dediği ifade edildi.

Yorumlar | 0
üye profil