Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Skrtel, FETÖ'cü faşistlere pabuç bırakmadı!

Skrtel, FETÖ'cü faşistlere pabuç bırakmadı!

Slovakya'da Aktualne'ye değerlendirmelerde bulunan yıldız stoper olayların içinde olmadığını belirtip, Ben de her şeyi Slovakya'da olan sizler gibi evde televizyondan öğrendim dedi.

19.07.2016 09:38

Slovakya'da Aktualne'ye değerlendirmelerde bulunan yıldız stoper olayların içinde olmadığını belirtip, "Ben de her şeyi Slovakya'da olan sizler gibi evde televizyondan öğrendim" dedi.

Bu vahim olayların büyük bir sabırsızlıkla başlamayı beklediği Türkiye kariyerini hiçbir şekilde etkilemeyeceğini vurgulayan Skrtel, "Şu anda otelde kalıyorum. Bu durumda bunun olma ihtimali yok. Fakat ev tuttuğum zaman ailemi de buraya getireceğim" sözleriyle Fetö'cü faşist kalkışmaya pabuç bırakmayacağının mesajını gönderdi.

İSTANBUL'U KEŞFE ÇIKACAK

Olaylar sırasında yüzlerce telefon aldığını ifade eden Skrtel, "Bir odada oturup yaşananları tiyatro izler gibi izlemek hiç de hoş bir durum değil" bilgisini verdi. Fenerbahçe'nin kendisine bir şoför tahsis ettiğini ve bu görevlinin kendisini nerelere götürmesi gerektiğini çok iyi bildiğini söyleyen Skrtel, "İstanbul'u gezmek için zamanım olmadı. Ama ailem buraya geldiğinde İstanbul'u keşfe çıkarız" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil