Skandal olay! G.Saray'ın eski teknik direktörü Michael Skibbe'nin evinde tecavüz...

2008-2009 sezonunda Galatasaray’ın teknik direktörlüğünü yapan ve sonrasında Eskişehirspor'da da görev yapan Michael Skibbe'nin evinde gerçekleşen ve eşinin kardeşinin bir kadına ettiği tecavüz nedeniyle 8.5 yıl hapis cezası aldı.

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2020 14:43
Değiştirme Tarihi: 09.05.2020 14:43
Skandal olay! G.Saray'ın eski teknik direktörü Michael Skibbe'nin evinde tecavüz...

Şu anda Borussia Dortmund’un 23 yaş altı takımını çalıştıran Skibbe'nin kayınbiraderi olan dördüncü eşinin kardeşi Yosef M., tecavüzden 8.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Alman teknik adamın mahkemede “80 bin Euro verelim ve adresinin evimizde olduğunu gösterelim, hapis cezası almasın” teklifini davanın hakimi reddetti.

Eyalet Mahkemesi'ndeki karar duruşmasında, zanlının en az iki tecavüzü, Skibbe'nin villasında gerçekleştirdiği ve eve getirdiği kadınlara ilaç verip etkisiz hale getirerek tecavüz ettiği açıklandı.

MAHKEMEDE EŞİYLE BİRLİTEYDİDüsseldorf'taki mahkemeyi Michael Skibbe ve zanlının ablası olan eşi birlikte izledi. Eyalet Mahkemesi'ndeki karar duruşmasında, zanlının en az iki tecavüzü, Skibbe'nin villasında gerçekleştirdiği ve eve getirdiği kadınlara ilaç verip etkisiz hale getirerek tecavüz ettiği açıklandı.

Mahkeme Başkanı Bettina Reucher-Hodges, kararı açıklarken, "Siz canavarca hisle hareket ettiniz. Bunlardan biri genç bir kızdı ve siz onun güvenini, hayatını mahvettiniz. Bazı eğilimlerinizi kontrol edemiyorsunuz. Genç kızları sizden korumalıyız" dedi.