‘Sizlere güvenim tam’

‘Sizlere güvenim tam’

Gençlerbirliği’nin deneyimli başkanı, Galatasaray maçında en iyi mücadeleyi vereceklerine inandığını belirtirken, kulüp televizyonu kurma çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

Gençlerbirliği’nin yönetim kurulu toplantısı öncesinde, 82 yaşına giren Başkan İlhan Cavcav için doğum günü organizasyonu düzenlendi. Yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu organizasyona, milli takımlarda yen alan oyuncuların dışındaki futbolcular ve teknik ekip katıldı. Kırmızı-siyahlı futbolcular, tek tek başkan Cavcav’ın doğum gününü kutlarken, 82 yaşına giren Cavcav, hayatının en güzel doğum günü kutlamalarından birini yaşadığını söyledi. Yakın zamanda, Gençlerbirliği TV’nin kurulma çalışmalarına başlanacağını ifade eden Cavcav, “Tüm futbolcu kardeşlerime, teknik ekibimize ve yönetim kurulundaki değerli arkadaşlarıma bu kutlama için teşekkür ediyorum. Sizin vesilenizle hayatımın en güzel doğum günü kutlamalarından birini yaşadım. Sizlerin performansından, karakterinden dolayı hepinizle tek tek gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı. 

PRİMLER MAÇTAN ÖNCE YATACAK
Milli maç arasının ardından Süper Lig’de Galatasaray ile önemli bir müsabaka oynayacaklarını hatırlatan Cavcav, “Bu maçta da kendinize yakışır bir performans sergileyip, elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inanıyorum. Benim hem size hem de hocanıza güvenim tam” diye konuştu. Cavcav’ın, ‘Primlerinizi ne zaman yatıracağıma hocanız karar versin’ sözleri, sporcuları mutlu etti. İlhan Cavcav, futbolculara dönüp, ‘Hocanızın sözünden sakın çıkmayın’ diyerek nasihat vermeyi de ihmal etmedi.Başkanın konuşmasının ardından kesilen pastadan ilk dilimi teknik direktör İbrahim Üzülmez, İlhan Cavcav’a ikram ederken, “Nice sağlıklı ve mutlu yıllar” dileğinde bulundu. Kutlamanın ardından yönetim kurulu toplantısına geçildi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 06/10/2016 15:45:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin