Siz bana hediyeyi galibiyetle verin

Siz bana hediyeyi galibiyetle verin

Advocaat’ın 69. yaşını kutlamak üzere plan yapan sarı lacivertliler, odasının kapısını yedek anahtarla açıp süsledi, hediyeler bıraktı. Aziz Yıldırım sürprize çiçekle katıldı. Sabah odasına girdiğinde şoke olan Hollandalı hoca çocuklar gibi sevindi.

FENERBAHÇE’de Advocaat ile neşeli günler yaşanıyor. Hollandalı teknik adamın 69. doğum gününde futbolcular, çok özel bir sürpriz hazırladılar. Advocaat antrenmandan çıkıp tesislerden ayrıldıktan sonra futbolcular, “oda operasyonu” yaptılar.

Yedek anahtarla hocalarının odasını açtıran sarı lacivertliler, her yeri süslemeye başladılar. Hediyeleri odaya koyan oyuncular bu sürprizden başkan Aziz Yıldırım’ı da haberdar ettiler.

YILDIRIM’DAN ÖZEL ÇİÇEK
 Bunun üzerine Yıldırım da sürprize katıldı ve kutlama notu ile birlikte çiçek gönderdi. Sabah Samandıra’ya gelen Advocaat odasına girdiğinde şaşkına döndü. Süsler ve hediyelerin yanında başkanın çiçeğini gören Advocaat büyük mutluluk yaşadı.

Daha sonra oyuncularla pasta kesen Advocaat, “Çok doğum günü kutlaması yaşadım ama böylesine güzeli ilk kez oldu. Asıl hediyeyi Feyenoord maçı ile birlikte sizden istiyorum” dedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 16:31:17

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin