Sivasspor, Robinho transferini resmen açıkladı!

Sivasspor, Robinho transferini resmen açıkladı!
Yayınlanma Tarihi: 22.01.2018 20:33 | Değiştirme Tarihi: 22.01.2018 20:33

Daha önce Brezilyalı efsane Roberto Carlos'u teknik direktör olarak şehre getiren Sivasspor şimdi de dünyaca ünlü Sambacı Robinho ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Yiğidolar bir süredir görüşme halinde oldukları dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız Robinho’yu ikna etti. 1.5 yıllık ön protokol imzalanan Robinho’nun yarın Sivas’a geleceği öğrenildi.

Sivasspor yönetimi Sivas’ta yapılacak görüşmede Robinho ile son detayları görüşecek. Maddi konularda anlaşmaya çok yakın olan tarafların bu görüşmenin ardından resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Robinho’nun Sivasspor'da görev almış vatandaşları Cicinho ve Roberto Carlos'u arayarak şehirle ilgili bilgiler aldığı ve teklife sıcak baktığı öğrenildi.

RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Sivasspor Kulübü Robinho transferiyle ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Açıklamada, ”Transfer için uzun zamandır görüştüğümüz ve prensipte anlaşmaya vardığımız Brezilyalı forvet oyuncusu Robinho yarın Sivas´ta olacak. Son görüşmelerin ardından kendisi ile resmi sözleşme imzalanacak” ifadeleri kullanıldı.