Sivasspor-Fenerbahçe maçı öncesi dikkat çeken görüntü

Sivasspor sahasında bu akşam Fenerbahçe'yi ağırlayacak. Sık sık kış aylarındaki dondurucu soğuğuyla gündeme gelen Sivasspor'da maç öncesi iki ekibi de zorlu hava şartları bir hayli endişelendiriyor. Karşılaşma öncesi stadyumun drone ile çekilen görüntüsü de bu durumu gözler önüne serdi. Çekilen görüntüde, stadın yarısı karla kaplı haldeyken, diğer kısmı yeşil kalmış gözüktü. 

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 15:17
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 15:17
Sivasspor-Fenerbahçe maçı öncesi dikkat çeken görüntü

Süper Lig'in 20. haftasında Sivasspor Fenerbahçe ile karşı karşıya geliyor. Maç saatinde kentte kar yağışı beklenmezken, dondurucu soğuğun etkili olacağı belirtildi. Karşılaşmanın oynanacağı Yeni 4 Eylül Stadı'nın drone ile çekilen bir görüntüsü ise dikkat çekti. Stadın güneş gören kısmı yeşil kalırken, güneş görmeyen gölgedeki kısmı ise karla kaplı duruyor.

Ligde Sivasspor ile Fenerbahçe arasındaki mücadele Sivas Yeni 4 Eylül Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak. Karşılaşmada hakem Yaşar Kemal Uğurlu görev yapacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dondurucu soğuğun oyuncuları zorlayacağı karşılaşma sırasında kentte kar yağışı beklenmiyor. Meteoroloji tahminlerine göre; kentte bugün sıcaklık gündüz sıfırın altında 3, gece de eksi 12 derece olacak.,

Haber ile ilgili metin girin!.

Corona virüsü terbirleri kapsamında seyirci alınmayacak maç öncesi Yeni 4 Eylül Stadı ve çevresinde son durum, drone ile görüntülendi. Dün sabah saatlerinde hava sıcaklığının sıfırın altında 17 dereceyi görmesi, saha zemininde ilginç görüntüler oluşturdu.

Sahanın güneş gören kısmında yeşil çimler ortaya çıkarken, gölgede kalan bölüm ise önceden yağan kar nedeniyle beyaz görüntüsüyle dikkat çekti.