Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan ve Yasin'den Fenerbahçe'ye transfer göndermesi

Sinan ve Yasin'den Fenerbahçe'ye transfer göndermesi

Galatasaray'ın İsviçre kampında Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş basının karşısına geçti.

14.07.2016 15:22

Galatasaray'ın İsviçre kampında Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş basının karşısına geçti.

Galatasaray'ın İsviçre kampında Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş açıklamalarda bulundu.

İşte sarı-kırmızılı futbolcuların açıklamaları...
Yasin Öztekin: Koray geleceğin stoperlerinden. Sakatlığı için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım en kısa sürede aramıza katılır. Kampta iyi çalışıyoruz. Bu sene 3 kupaya da adayız, her zaman olduğu gibi. Hazırlık maçlarımız var. İyi çalışıp sezona iyi başlamak istiyoruz.

Sinan Gümüş: Geçen maçta Koray kardeşim kötü bir sakatlık yaşadı. Profesyonel hayatta bu sakatlıklar var. Daha güçlü döneceğini umuyorum. Bütün camia Koray'ın arkasında. İnşallah sağlıklı bir şekilde geri döner ve birçok kupa kazanırız.

"SÖZLEŞME İÇİN GÖRÜŞMELER VAR"
Yasin Öztekin: Basında bazı şeyler çıkıyor, haberim yok. Menajerim birkaç açıklama yaptı. O zamanlar konuşuyorduk. Sözleşme görüşmeleri vardı. Bir futbolcu için normal şeyler. Bazı haberler benle alakasızdır. Yönetimle, hocamızla görüşüyoruz.

"FENERBAHÇE TRANSFER YAPTI ŞAMPİYON OLAMADI"
"Geçen sene Fenerbahçe bir sürü transfer yaptı ama şampiyon olamadı. Takım olarak mücadele edersen, herkes birbiri için koşarsa başarılı olursun. Transferleri yönetim bilir. Geçen sene Şampiyonlar Ligi vardı, uçak, yolculuk yoruyordu. Şimdi haftada tek maç var, daha iyi performans göstermeliyiz"

"ÜZENLERE CEVAP VERMESİNİ BİLİYORUM"
Yasin Öztekin: İnsanı üzüyor ama futbolun içerisinde bunlar var. 34 hafta hep iyi oynayamazsın. Türkiye'de bir maçta kötü oynadığında eleştiriliyorsun. Ben hep elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. İnsan üzülüyor ama o üzenlere cevap vermesini biliyorum.

"GALATASARAY'IN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ"
Yasin Öztekin: Üç kupa aldığımı dönemle takım aynı. Yine gelenler olacaktır ama bizi iyi çalışırsak Galatasaray'ın önünde kimse duramaz. taraftarın desteği de lazım. Geçen seneyi bütün takım kendisine sorması lazım. Bu sene hatalarımızı kapatıp üç kupayı almak istiyoruz.

"ÜÇ AYDA BİR HOCA GELİYOR"
Yasin Öztekin: Geçen sene, ilk geldiğimdeki performansın üzerine koydum. Bazen ortam olması lazım. Bir hoca gidiyor, bir hoca geliyor. Üç ayda bir hoca geliyor. Bir hoca seni başka yerde oynatıyor, bir hcoa başka yerde oynatıyor. Türkiye'de bu çok oluyor. Bir hoca 2-3 sene kalmalı. Kimseye bu sene koz vermeyeceğim, hem ben de takımım iyi çalışıp kupaları almak istiyoruz.

Yorumlar | 0
üye profil