Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan Gümüş'e Genoa kancası!

Sinan Gümüş'e Genoa kancası!

İtalya Serie A ekiplerinden Genoa'nın Galatasaray'ın genç yıldızı Sinan Gümüş'ü istediği, tarafların ilk görüşmeyi yaptığı iddia edildi.

02.12.2016 18:10

Genoa yerel basınından Il Secolo XIX'nin haberine göre 22 yaşındaki futbolcu için İngiltere'de bir transfer görüşmesi gerçekleştirildi.

Sarı-kırmızılı ekibin sportif direktörü Cenk Ergün'ün geçtiğimiz günlerde katıldığı katıldığı bir toplantıda konunun masaya yatırıldığı bildirildi. Londra'daki Wyscout forumunda Genoa Başkanı Enrico Preziosi'nin oğlu Fabrizio'nun da bulunduğu belirtildi.

Genoa yöneticisi olan Fabrizio Preziosi ile Cenk Ergün arasında Sinan Gümüş'ün ocak ayında transferine ilişkin bir görüşme gerçekleştirildiği ifade edildi. İtalyan ekibinin sarı-kırmızılılara 1.5 milyon euro civarı bir teklifin yanı sıra gelecekteki olası satışından da yüzde 25'lik pay vermeyi düşündüğü iletildi.

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Sinan Gümüş, bu sezon beklentilerin altında kaldı. Son olarak Elazığspor ile oynanan kupa maçında oyundan alınınca teknik direktör Riekerink'e tavır koyan futbolcu, 'Aslında ben orda kendime kızmıştım' diyerek kendisini savundu.  

Yorumlar | 0
üye profil